Body Fit Club se může pochlubit nejdelší tradicí v Hradci Králové. BFC funguje od počátku 90tých let a navazuje na činnost bývalého oddílu kulturistiky TJ Stadion.

Obě posilovny vybaveny stroji Grünsport, Sportmar a O.K. Company. Nově rekonstruované sociální zázemí. Obchodní zastoupení firem Promil a Vitalmax. Pozor - společné permanentky pro obě posilovny, z nichž se Body Fit Club Corina nachází v městských lázních na Eliščině nábřeží.

Vysoce výkonná solária Lumina E40 SLI High Intensive (horizontální) a V48 Intenziv (vertikální) vám dodají krásnou barvu během velmi krátké doby. Budete vypadat lépe ještě před uplynutím 15 minut, což je maximální čas opalování.

Vysokou odbornou úroveň garantuje Ing. Jan Smejkal - majitel, odborník, publicista v oblasti kulturistiky, fitness, sportovní výživy. Trenér a rozhodčí kulturistických soutěží vám nabízí odborné konzultace v oblasti tréninku a výživy, sestavování individuálních tréninkových plánů. Vstupní instruktáž je zdarma.

http://www.hardbody.cz/bodyfitclub

Posilovny Body Fit Club nabízí svým zákazníkům využití dvou posiloven na společnou pernamentku za ceny nejnižší v Hradci Králové ! Možnost platby na fakturu a z FKSP.