Naše Fitness centrum již více jak 5 let nabízí návštěvníkům široké spektrum sportovních aktivit,programů a služeb na zlepšení a udržení fyzické kondice. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Za tímto účelem se snažíme poskytovat ty nejkvalitnější služby.

V příjemném a čistém prostředí klubu si vždy můžete dopřát saunu, masáže, posilovnu, spinning. Navštívit hodinu power yogy, kalanetiky, orientálního tance, tai-chi, kick-boxu, funku, moderního tance, bodystylingu, aerobic mixu, cardio kick-boxu, aerobic basic, master body.

Využít můžete cvičení maminek s dětmi nebo cvičte sami a děti vám pohlídáme v dětském koutku na který navazuje příjemná restaurace a sport bar. Kvalitní opálení zajistí profesionální studio Ergoline.
Velmi nás potěší, když nás navštívíte a využijete našich služeb. Filozofie naší práce je založená na vzájemné důvěře, osobním přístupu, pochopení Vašich potřeb a přání.

www.holidayfitness.czPo obdržení Členské karty se automaticky stáváte členem Holiday Fitness Clubu a můžete využívat všech výhod s tím spojených.