fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Posilováním proti impotenci
Posilování, kulturistika a jiné namáhavé sporty je afrodiziakum. Už pohled na pěkně vysportované tělo je vzrušující. Přináší to i něco navíc. Z fyziologického hlediska je známé, že namáhavý trénink podporuje tvorbu testosteronu, hormonu zodpovědného za sexuální pud mužů i žen.

Vědecké studie dokázaly, že hladina hormonu je u obou pohlaví nejvyšší hned po skončení tréninku. Vysvětluje se to tím, že testosteron má význam pro aktivitu svalstva. Pokud se tedy věnujete nějakému sportu zatěžující organismus, máte pravděpodobně k dispozici maximum testosteronu nejen pro trénink, ale i pro sex.

Mužská impotence nemá vždy jen organické příčiny.Příčinou mohou být i psychické faktory.Jestli je to něco co trápí muže více než onemocnění srdce , tak je to impotence. Muži jsou, pokud jde o sex mimořádně citliví. Iniciativu při sexu většinou přebírá muž. I když nemá žádné problémy, začne mít obavy. Dojde u něho k erekci? Je jeho penis dost velký? Uspokojí partnerku? Přivede ji k orgasmu? Je lepší než její předcházející partner? Má zkrátka pocit, že je ve hře celá jeho mužnost.

Impotence má více jak z poloviny případů psychickou příčinu. Ze zdravotních příčin to jsou nejčastěji diabetes, ucpávání cév, operce zad a břicha, alkoholismu apod. Nejlepší prevencí vzniku některých onemocnění je racionální výživa, celková životospráva a sportování. Jedním z vhodných sportů je posilování svalů, jakoukoliv formou, nebo kulturistika.

Kulturistika zlepší nejen vaši postavu, ale i psychiku. Nejlépe budete vypadat tehdy, když budete trénovat pravidelně. Získáte pozitivní pocit, který vede k lepšímu sebevědomí. Tak, jak se bude měnit vaše postava, se bude měnit k lepšímu i vaše sebevědomí. Získáte pocit , že jste atraktivnější pro partnerku či partnera a bude vás to naplňovat uspokojení a jistotou. Vhodná je trénink obou partnerů. Při společné návštěvě fitcentra si vybudujete intimní vztah.

Jestliže jste tělesně fit, nemůžete mít problémy v sexu. Někteří odborníci tvrdí, že společná návštěva posilovny, vede k upevnění vztahu a že má příznivý vliv na jejich psychiku.

Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

Další články v této sekci:
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com