Společnost byla založena v roce 2000 s cílem vybudovat síť center aktivního životního stylu, jejichž filosofií je "zdraví krása a pohoda". První Blue Orange v Praze Letňanech zahájil provoz v dubnu 2003. V jeho prostorách se nachází Health Club sestávající se z cardio fitness, posilovny, relaxační zóny, pohybových studií a squashových kurtů. Dále zde naleznete restauraci se zahrádkou, beauty salon, čtyřhvězdičkový hotel a konferenční sály. V srpnu otevíráme chipping range pro milovníky golfu.Věříme, že pestrá nabídka s profesionálními službami uspokojí i nejnáročnější klienty.

Health Club Blue Orange je místo, kde si odpočinete od starostí všedních dnů. Prostorné šatny, ochotná obsluha, příjemné prostředí a přátelská atmosféra Vám pomůže nerušeně relaxovat. A je jen na Vás, zda se rozhodnete relaxovat pohybem, pod rukama zručného maséra, nebo jen tak snít v sauně a odpočívat.

Klubový charakter Health Clubu zaručuje jeho členům nejen individuální přístup, ale také služby jako zapůjčení ručníku a osušky, případně také županu a prostěradel při každé návštěvě, konzultace s odborníky, úschova cenností, hlídání dětí během cvičení, pravidelné informování o světě fitness a zdraví, doprovodné programy. Kromě těchto služeb, které jsou pro členy Health Clubu Blue Orange zdarma, nabízíme dle platného ceníku i služby trenérů, masérů a fyzioterapeutů.

Svůj volný vstup si můžete rezervovat na tel: 286 006 222
Navštivte první Health Club Blue Orange Praha – Letňany.
www.blueorange.cz