fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Všem příznivcům fitness !
VŠEM PŘÍZNIVCŮM FITNESS !!! O víkendu (17.6.2006) byla v Bratislavě uzavřena dohoda o spolupráci mezi ČSNK a Slovenskou Federací Fitness (SFF ) a současně s WFF ( World Fitness Federation ).

SFF je nejsilnější fitness federace na Slovensku, což bylo nedávno potvrzeno tím, že byla oficiálně uznaná jako právoplatný člen SZTK za oblast fitness včetně kompletního zajištění reprezentace SR.
Do té doby patřily tyto výsady do kompetence svazu kulturistiky ( SAKST ). V čele SFF stojí opravdu elita tohoto sportu na Slovensku. Prezident SFF p. Ladislav Sándor je zároveň koordinátor WFF pro střední Evropu. Ve vedení SFF jsou mimo jiné i mnohé vynikající současné či bývalé fitnessky, např. Zora Czoborová, Marietta Žigalová atd. Nutno uvést, že veškerá činnost SFF jde mimo struktury IFBB.
WFF je velmi rychle se rozrůstající světová organizace, jejíž soutěží se účastní velké množství kvalitních závodníků a závodnic. Rozmach této federace ve světě dokládá i fakt, že se do čela sekce fitness ve WFF postavila taková osobnost jako je jedna z nejlepších fitnesek na světě Monica Brant z USA. Další osobností světového významu je nový šéf Profesionální divize WFF Wayne De Milia,, bývalý šéf PRO - DIVIZE IFBB.
Fitness WFF a její členové pořádají v průběhu roku množství závodů na různých místech, takže se nikdo nemusí obávat, že by byl nedostatek možností účasti na soutěžích. Pro lepší představu můžete na stránkách SFF (www.sfkf.sk) shlédnout veškerá pravidla, kalendáře, výsledky i fotografie ze soutěží, které jsou pořádány pro všechny věkové kategorie od dětí až po Masters. Co se týče nejvýznamnějších akcí WFF, MS WFF 2006 se koná již 10. + 11. 11. 2006 v Moskvě. Podle nejnovějších informací se můžete těšit na ME WFF 2007 v květnu v Národním tenisovém centru v Bratislavě (www.ntc.sk).

První kroky ČSNK v tomto směru spočívají ve 2 směrech:

1) ČSNK zažádala MV o možnost registrace změny názvu organizace na Česká společnost pro naturální kulturistiku a fitness (ČSNKF)
2) ČSNK zahájila přípravu první soutěže ve fitness žen. Po dohodě s WFF bude již součástí podzimních závodů v naturální kulturistice NATURAL CUP 2006, které se konají 30. 9. 2006 ve velkém sále Lázeňského hotelu Thermal v Karlových Varech.
Během této soutěže se Vám představí závodnice z ČR + několika dalších zemí Evropy ve 2 kategoriích podle pravidel WFF.
a) FITNESS MODEL – 2 kola – porovnávání postavy ve dvojdílných plavkách a promenáda ve společenských šatech.
b) FITNESS CLASSIC – 3 kola – volná sestava, porovnávání postavy ve dvojdílných plavkách a promenáda ve společenských šatech.
Kromě zahraničních účastnic máme již nyní potvrzenu účast několika fitnesek z ČR, mezi nimiž nechybí např. juniorská mistryně světa ve fitness Lenka Bořutová ze sportovního oddílu AVE Přerov atd.
Chceme tímto krokem oslovit všechny zájemkyně o účast na soutěžích WFF pořádaných v budoucnu v ČR prostřednictvím ČSNK, nechť nás kontaktují a my jim rádi podáme bližší informace, které budou také součástí kompletních propozic soutěže NATURAL CUP 2006. Tyto budou zveřejněny koncem tohoto měsíce na stránkách ČSNK (www.fitklubboba.cz) a našich mediálních partnerů.
Upozorňujeme, že veškeré aktivity v oblasti fitness se týkají pouze ženských kategorií, u mužů bude naší jedinou a základní náplní činnosti naturální kulturistika a její rozvoj.

« zpět

www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com