fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Jak získat ztracenou motivaci
Přestalo vás cvičeni bavit? Ztrácíte motivaci k tomu, aby jste dosáhli svých vytyčených cílů? Poradíme vám, jak ji postupně obnovit.
Buďte pozitivní. Přemáhá-li vás myšlenka, že už cvičit nechcete, snažte se myslet racionálně:"cvičení mi pomáhá zvládat dennodenní stresy, pokud přestanu cvičit, budu se cítit hůř a hůř".Na každou negativní myšlenku zaútočte 5 pozitivními a uvidíte, že vás nic nezastaví.

Relaxujte. U každého jednotlivce může relaxace znamenat něco jiného. Ať je to cokoli, pomůže vám to překonat vaši stagnaci a nepřidáte se k těm 50 % odpadlíkům, kteří toho po 6 měsících cvičení zanechají.

Najděte si partnera na cvičení.Je dokázáno, že pokud cvičíte v nějaké skupině, dodá vám to potřebnou sociální podporu a pravděpodobně vydržíte dlouhodobé cvičení.

Odměňujte se. Po roce a půl celých 75 % cvičících přestává pravidelně cvičit. Není to důvod k tomu, aby jste si dopřáli malou odměnu, pokud jste v těch 15 procentech disciplinovaných a úspěšných? Kupte si něco hezkého, udělejte si s přítelkyní hezký večer, může to být cokoli, důležité je, aby to bylo pravidelně!

« zpět

www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com