Ať už jste příznivci moderních posilovacích strojů, či dáváte přednost klasickým činkám, v našem sportovním centrum najdete to správné sportovní náčiní. S tvorbou cvičebního plánu vám pomůže kvalifikovaný trenér, a pokud budete posilovat alespoň dvakrát týdně, výsledek se brzy dostaví.

Přijďte na skupinové cvičení na stacionárních kolech, kde při poslechu hudby a vámi zvolené náročnosti budete posilovat svůj organismus a snižovat přebytečná kila. Při jedné lekci spálíte až 12x více kalorií než při aerobicu a nezatěžujete přitom své klouby. Cvičení od Vás nevyžaduje fyzickou zdatnost, záleží jen na Vás, jak náročný trénink si zvolíte.

Vysoce výkonná solária Lumina E40 SLI High Intensive (horizontální) a V48 Intenziv (vertikální) vám dodají krásnou barvu během velmi krátké doby. Budete vypadat lépe ještě před uplynutím 15 minut, což je maximální čas opalování.

Jste unaveni po náročném dni a potřebujete si odpočinout? Široká nabídka masáží je tu pro vás. Masáže zad, šíje a dolních končetin vám pomohou od nepříjemných bolestí, sportovní masáže zase přispějí k vašemu vyššímu výkonu.

Při použití zákaznické karty, výrazně ušetříte.
www.fitnessvinice.cz