Masáže Praha(masaze a kurzy)
                    Rekval.kurzy- masér   Jdu na masáž poprvé     Cviky na uvolnění páteře   

masazpopis Masáže odstraňují únavu a bolesti svalového napětí, zmírňují bolesti kloubů a hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňují psychické stresy, zlepší duševní pohodu, celkově regenerují organismus ....
Cílem masáže je harmonizace těla a duše člověka. Masáž je speciální procedura, která je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti, nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze.

Královská masáž - 2 hodiny toho nejlepšího
masaz Představte si jak se po Vás rozlévá příjemně teplý olej, hraje uklidňující hudba a provádí se ty nejluxusnější masáže počínaje krásně teplými lávovými kameny, poté prvky z výborné aromamasáže, lymfodrenáže, čínské energetické a zakončeno masáží obličeje. Vše sestaveno pro maximální relaxaci a podporu hubnutí. Masíruje se celé tělo těmi nejlepšími olejíčky lisovanými výhradně za studena. Před samotnou masáží si vychutnáte teplo pravých rašelinových zábalů. Masáže provádí masér. Cena za 2 hodiny 1 600 Kč.


Indická masáž hlavy
masazhlavy Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Provádí se vsedě a trvá 20- 40 minut. Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození. Cena: 8 Kč / min.


Zpevňující masáž - speciální kůra
masaz Chcete mít krásnou a hladkou pokožku, zredukovat váhu, odstranit celulitidu a cítit se opravdu fajn? Nabízíme vám kompletní kůru k dosažení vašich cílů. Celý program je navržený s ohledem na potřeby klienta. Nejprve zjistíme vstupním testem váš stav, budeme vás informovat jaké pokroky můžeme udělat, o kolik zredukujeme vaši váhu či jak odstraníme celulitidu a strie. Celý program zahrnuje speciální masáže, zábaly, kontrolu stravy, fitness doporučení a pravidelnou kontrolu. Cena za kůru ( 8 masáži,zábalů a speciálních technik) 4 800 Kč nebo jednotlivě: Jedna procedůra 800 Kč, nyní akce: 490 Kč.


Masáž lávovými kameny Hot Stones
masazhotstones Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Proto je ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly. Cena: 800 Kč/ 60 min.


Havajská masáž Lomi Lomi
masazlomilomi Masáž, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Velice příjemná masáž harmonizující tělo i duši.. Cena: 600 Kč/ 60 min.Holistická aromamasáž
aromamasaz Aromatická masáž užívající silicové oleje je terapie pro mysl i tělo působící výtečně na nervovou soustavu. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Často se jí říká smyslová věda, kombinuje totiž účinky dotyku se silou čichových vjemů. Dle použitého oleje se Vám dostane potřebné úlevy.. Cena: 600 Kč/ 60 min.Konec bolestem nejen zad - Dornova metoda
aromamasaz Určitě znáte pocit vystřelující bolesti az do končetin. Ne jenom tyto problémy dokáže odstranit tato velmi jemná metoda. Jedná se o metodu při které dochází k úlevě díky aktivnímu pohybu zákazníka, v žádném případě nejde o prudké pohyby apod. Před samotnou terapií se provádí uklidňující Breussova masáž. Při akutních bolestech je třeba nejdříve navštívit lékaře. Cena: 600 Kč/ 60 min.


Masáž medem
masazmedem Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání... Cena: 500 Kč/ 60 min., 250 Kč/ 30 minAmma masáž
masazhlavy Výborná masáž, která se provádí na speciální židli a přes oblečení. Trvá 20 minut a dochází při ní k úžasnému uvolnění ztuhlých svalů a navozuje pocit relaxace a pohody. Speciální židle je neuvěřitelně pohodlná, všechny končetiny a potřebné partie jsou dokonale zafixované, neméně než při masáži vleže. Cena 190 Kč.Manuální lymfodrenáž
lymfodrenaz Masáž díky níž se aktivuje lymfatický systém, který má mimojiné na starost odvádění škodlivin z těla. Výborná metoda na léčení celulitidy. Taktéž podporuje hubnutí. Jedná se o jemnou masáž,protože 80 % lymfatického systému se nachází na povrchu těla. Cena: 700 Kč/ 60 min.


Čínská energetická masáž
masazcinska Tato masáž udržuje organismus v plné síle. Podstatou čínské energetické masáže je obnovovat proudění v energetických drahách ve správném rytmu. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie v meridiánu je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží..Cena: 500 Kč/ 60 min., 250 Kč/ 30 min.
« více + ceník

Rašelinový zábal....k uvolnění svalů a báječné relaxaci masazzabalcelulitida
Jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie. Při tomto zábalu ucítíte úlevu namožených svalů díky působení huminných látek a tepla, zábal má hodnotu PH upravenou pro dobré působení na pokožku. Používájí se zábaly ve formě jednorázových aplikací s tepelnou podporou, kde se není třeba po aplikaci sprchovat. Výborné jak pro stuhlé svaly tak pro příjemnou relaxaci díky působení minerálních látek a tepla. Délka: 40 minut. Procedůru provádí terapeut. Cena: 140 Kč


Voskový zábal....k péči o pokožku, uvolnění svalů a báječné relaxaci zabalvosk
Již staří Řekové a Egypťané znaly vosk jako výborný zkrášlující prostředek. Mimo velké množství hodnotných látek obsahuje včelý vosk také buňky povzbuzující vit. A, který je úspěšně využíván proti vysoušení pokožky. Používájí se zábaly ve formě jednorázových aplikací s tepelnou podporou, kde se není třeba po aplikaci sprchovat. Výborné jak pro stuhlé svaly tak pro příjemnou relaxaci díky působení minerálních látek a tepla. Délka: 40 minut. Cena: 150 Kč, při šesti terapiích 70 Kč.


Zábaly proti celulitidě, formování postavy a zlepšení pokožky masazzabalcelulitida
Velice příjemný a účinný způsob jak pomoci v boji proti celulitidě, zeštíhlení daných partií, regeneraci a zkrášlení pokožky. Používá se směs silic a olejů s aplikací voskových, rašelinových a senných zábalů ve formě jednorázových aplikací s tepelnou podporou, kde se není třeba po aplikaci sprchovat. Výborné i pro relaxaci a odstranění sresu. Délka: 40 minut. Cena: 140 Kč


Anticelulitidová ozónová masáž + zábal masazcelulitida
Účinná masáž v boji proti celulitidě, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida neznamená žádné tukové polštáře a vůbec nezáleží na váze postižené osoby – vyskytuje se i u velmi štíhlých žen. Proto má tato speciální masáž za účel stimulaci podkožní struktury, vypuzení lymfatické tekutiny ze zvlákněného podkoží. Poté se provádí zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek... Cena: 600 Kč/ 60 min.
« více + ceník

Sportovní masáž
masazsportovni Rychlostí a razantností masáže se docílí rychlého prokrvení svalů pro přípravu organismu na velkou fyzickou zátěž. Sportovní masáž slouží k osvěžení a k odstranění únavy. Celkově tato masáž posílí organismus...Cena: 550 Kč/ 60 min.


Masáž těhotných
masaztehotnych Masáž těhotných žen si vyžaduje speciální péči. Masér musí znát oblasti, které se v této době nesmí masírovat a znát potřebné kontraindikace. Tato masáž dokáže navodit úlevu např. od bolesti zad či těžkých nohou. Žena se poté cítí svěže a plná síly... Cena: 500 Kč/ 60 min.Klasická relaxační masáž
masazklasicka Klasická relaxační masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka...Cena: 500 Kč/ 60 min.
« více + ceník

Jdu na masáž poprvé     Cviky na uvolnění páteře        Rekval.kurzy- masér