Posilovna je určena nejen pro MUŽE k vypracování postavy, ale také pro ŽENY ke zpevnění a formování vybraných partií těla. V případě zájmu je k dispozici rada odborného trenéra a dietologa.

Na ploše 250 m2 je rozmístěno 63 stanovišť vybavených profesionálními stroji DAFE. Nejvyhledávanější stanoviště jsou zdvojena případně ztrojena, aby nedocházelo k nepříjemnému čekání na volný stroj. Proto u nás nedochází k narušení plynulosti Vašeho osobního tréninku. Je zde také prostor pro strečink vybavený podložkami. Posilovna je vybavena výkonnou vzduchotechnikou.

V provozu je vysoce výkonné solárium ERGOLINE 600 turbo power s klimatizací. K dispozici je BODY kosmetika podporující opalování a zklidňující pokožku po opalování. Solárium je možné využít po celou dobu provozu fitness. Objednat se můžete na tel. č. 724 365 555
Fitness bar je plně zásoben kompletní řadou doplňků podporujících Vaše úsilí v posilovně. Jedná se zejména o suplementy AMINOSTAR, ale také zde naleznete výrobky TWINLAB, INKOSPOR nebo CHAMPION NUTRITION. Příjemné posezení v našem baru oceníte zejména po cvičení se sklenkou doplňkového koktejlu, ale také si můžete pochutnat na výborné kávě, cappuccinu nebo horké čokoládě.

www.fitnessstar.netPosilovna byla dovybavena o nové modely kol a stepper od firmy PANATTA. Zároveň jsme rozšířili prostor pro strečink a cvičení s míčem.Od září probíhá společné dopolední cvičení pro ženy pod dohledem odborné cvičitelky. Služby cvičitelky a případné hlídání dětí jsou zahrnuty v ceně vstupu !!!