fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Služby
Vážení příznivci fitnessu,

velice nás těší, že jste navštívili magazín fitnesscentra.cz a dovolte mi pár slov.

Na těchto stránkách se vám budeme snažit přinášet aktuální informace z dění okolo posilování, fitnessu a všeho co souvisí se zdravým životním stylem, nechybí zde ani kulturistika.

Najdete zde užitečné informace a články jak se stravovat, cvičit a získáte spoustu informací i z jiných odvětví fitnessu. Rozsahem rubrik jsme se snažili pokrýt co nejširší spektrum, tak abychom uspokojili každého zájemce o fitness. Také u nás můžete absolvovat rekvalifikační masérský kurz s akreditací od MŠMT: Masér(ka) pro sportovní a rekondiční masáže.

Abychom zjistili co vás nejvíce zajímá a co postrádáte u podobných stránek, nechali jsme si zhotovit od agentury Anderson & Collins průzkum spokojenosti návštěvníků webů s podobnou tématikou a podle závěru výzkumu jsme zhotovili fitnesscentra.cz.

Pevně věřím, že se nám to podařilo a v případě, že jsme se v nějakém detailu spletli, rád uvítám vaše připomínky a náměty na mém e-mailu.

V neposlední řadě pro vás může být zajímavá rubrika Posilovny, kde najdete aktualizovaný seznam fitcenter a posiloven v celé ČR, ti nejlepší zde mají svoji prezentaci.


Přeji vám za celý kolektiv mnoho úspěchů.


MUDr. Milan Hofman
šéfredaktor
milan@fitnesscentra.czwww.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com