fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Arnold doporučuje
Podívejte se co doporučuje Arnold Schwarzeneger mladým začínajícím kulturistům.

Nemějte z kulturistiky bídné pocity. Nezávisle na tom jak vážně bodybuilding berete, není to váš život. Čím vyšší máte vzdělání a zkušenosti, tím vyšší jsou i vaše šance ve sportu.Dbejte na to abyste ,měli život i mimo posilovnu. Zjistěte jak nejlépe relaxujete a jak se máte chovat ve stresu. Pracujte i na jiných zálibách. Studujete-li, zůstaňte ve škole.Nevědomost není v kulturistice výhodou. Trénujte tvrdě a užijte si u toho zábavu.

Naučte se organizovat svůj život a trénink. Nejlepší životní styl pro kulturistu je ten nejjednodušší. Čím méně rozptylování a komplikací, tím lépe. Můžete se věnovat práci, obchodu, rodině, ale čím větší požadavky na energii budete mít , tím pečlivěji musíte svůj život zorganizovat, aby váš trénink a dietu nic nenarušovalo.Když jste v posilovně , musíte přesně vědět co tam chcete dosáhnout. Napište si trénink, sledujte svoje pokroky a zjistěte co vám funguje a co ne.Trénovat tvrdě nestačí, musíte trénovat chytře.

Naučte se soustředit. Snění o tom , že jste kulturistický šampión je pěkná fantazie, ovšem tím soutěžní postavu nezískáte. Musíte svoji energii zaměřit tam, kde se to počítá- do posilovny. Když trénujete, tak opravdu trénujte Jestliže jste bez koncentrace schopni mezi sériemi hovořit s přáteli, tak dobře. Jestliže ne, musíte to změnit. Přestaňte se v posilovně vybavovat, nebo trénujte jinde, nebo jindy. Nasaďte si sluchátka přehrávače, aby jste neslyšeli okolní zvuky. Nebo si obstarejte partnera, který vás ve slabé chvilce nažhavený. Po odchodu z tělocvičny, zaměstnejte mysl něčím jiným- když budete nad kulturistikou doumat celých 24 hodin denně, brzy ztratíte náboj. Návod je prostý- jděte do posilovny, odtrénujte a jděte pryč.

Stanovte si jasné cíle. Potřebujete krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle. Jste-li začátečník, nemotivujte se vidinou vítězství na Mr.Olympia. Takový cíl zasluhuje obdiv, ale mezi tím musíte udělat první kroky. Jste-li takový genetický zázrak, že můžete uvažovat po roce až dvou o národní soutěži, dobrá. Když vaše úroveň naznačuje spíše soutěžení na místní či krajské úrovni, je to také v pořádku. V každém případě se podívejte do zrcadla, studujte svoje snímky, určete svoje slabé a silné stránky a vypracujte si tréninkový program, který vás přivede k dalšímu rozvoji.

Držte se skutečnosti. V jakékoli situaci jsou některé věci důležité, jiné zase ne.Jestliže se neumíte zaměřit na realitu a ztrácíte správný směr falešnými předpoklady, nepřesnými údaji, nebo chybnými výklady, ztratíte energii a budete lehce ovladatelní. Vypočítejte si na čem opravdu záleží a soustřeďte svůj elán tímto směrem.

Věnujte pozornost dění kolem vás. Nebuďte zaměřeni výlučně na vaše myšlenky a pocity. Naučte se poslouchat druhé a porozumět tomu, co si myslí a co cítí. Lidé se vždy nechovají logicky a věci nejsou takové, jaké se zdají být. Nepovažujte svět za samozřejmost. Dívejte se bedlivě a uvidíte, co se opravdu děje.

Zajímavé články o kulturistice budete pravidelně nacházet v rubrice KULTURISTIKA.


Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com