fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Jak získat svaly
Začínáte s posilováním a nechcete se dopustit zásadních chyb? Tady je pár rad, které vám pomohou k "získání" opravdu mohutné postavy.

Cvičte základní cviky a používejte těžkou váhu. Jste hubení a pravidelně cvičíte? Nedopusťte se té chyby že budete cvičit 5 cviků třeba na triceps. Soustřeďte se na velké svaly a dělejte málo opakování s velkou váhou. Cviky jako mrtví tah, bench přes, dřepy a ostatní tlakové cviky jsou základem pro opravdovou horu svalů.

Kvalitně se stravujte. Můžete tvrdě cvičit, dodržovat všechny zásady, ale bez kvalitní stravy nikdy nedosáhnete opravdové mohutnosti. Až 50 % úspěchu muže tvořit strava, koukněte se tedy do rubriky VÝŽIVA & DOPLŇKY a zreorganizujte svůj jídelníček.

Relaxujte. Pokud opravdu tvrdě cvičíte, potřebují vaše svaly čas na odpočinek. Jak často cvičit pro maximální úspěch se dozvíte v rubrice TRÉNINK.

Využívejte suplementy. Na trhu je spousta doplňků výživy, využívejte jich a nezapomínejte , že proteinové přípravky s kvalitními aminokyselinami by měli tvořit základ používaných suplementů (samozřejmě před přísunem vitamínů a minerálů).

Myšlení. Každý úspěšný kulturista vám potvrdí, že svůj úspěch postavil na promyšlené strategii a že bezhlavé cvičení či stravování vede k neúspěchu. Zaznamenávání přijatých kalorií či provedených tréninkových jednotek a zpětné vyhodnocování, je pro ně samozřejmostí.
Zajímavé informace, jak získat svaly, budete pravidelně nacházet také v rubrice KULTURISTIKA.