fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Když není vaše láska ve formě
Říká se, že lidský život řídí tři hnací síly: peníze, moc a sex. Zatímco potřeby peněz a ekonomického zisku jsou mocnými motivátory, nic se zcela nevyrovná silné sexuální touze, ukryté v každém v nás. Jak jste sexuálně fit? Víte, že dostat tělo do ohromné formy vyžaduje cvičení, dietu a odevzdání. Vaše životní láska není jiná a rovněž potřebuje neustálou pozornost. Dobré dorozumívání, pochopení, ochota promíjet a přijímat vzájemné silné i slabé stránky pomáhá budovat silnější vazby. Ty pak mohou vytvořit rozdíly mezi dobrým a skvělým vztahem.

Mnozí lidé touží po bezvadném milujícím vztahu.Často se však ocitají sami, trpící nad předešlými rozchody, nebo zklamání nad nezdařenými vyhlídkami svého intimního vztahu.A nebo se obávají, že se současný vztah, který si zdánlivě vede dobře, může zdánlivě rozpadnout. Milostný poměr může být jako dvousečný meč. Zamilovanost vám dá dobré i špatné pocity Tak co má člověk dělat?

Jednou z prvních věcí je zjištění, v jakém stavu je váš milostný život. Je dobrý? Mizerný? Průměrný? Vynikající? Váš milostný život je jako váš trénink- čím více do něho vložíte, tím bude lepší. Všechny naše vztahy snesou malé zlepšení, přestože si myslíme, že jsme super milenci. Počítá se kvalita nikoli kvantita.

Nepřetržitá snaha o zlepšení sebe a vašeho vztahu přinese vám i vašemu partnerovi neuvěřitelné štěstí. Opravdu, láska má schopnost obarvovat vaše myšlenky. Když milujete, život má nový a překrásný smysl. Lidé už od prvopočátku dějin vyjadřovali svoji potřebu lásky. A je pravda, že láska nemá hranice ani omezení. Lásku však, se vším jejím velkolepým leskem a báječným hodnotami přitom nelze získat bez jisté námahy a zklamání.

POZNÁMKY LÁSKY

Aby byl váš milostný život více naplněný, máte zde pár typů,které vám pomohou k lepšímu pochopení vašeho partnera a vyloučení některých problémů ovlivňující některé vztahy.

Pro muže: Ještě před tím než se vaše potřeby splní tělesně, musíte pochopit,že se potřeby vaší partnerky musí splnit emocionálně. Zatímco muž může být snadno vzrušen emocionálně, žena reaguje na slova a činy, které ji dávají pocit milované, potřebné a obdivované osoby. Jedině tehdy žena splní vaše přání.

Pro ženy: Pochopte, že z jedním z hlavních způsobů,jimiž muž ukazuje svou lásku k ženě, je tělesný vztah. Když ve vztahu vyvstanou problémy, muž je chce řešit milováním, zatímco z vašeho pohledu to může být ta nejposlednější věc. Můžete mluvit o problémech a váš muž posílí svoji lásku a obdiv.

Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

Další články v této sekci:
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com