fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Pro pěkný zadeček
Jedna z nejhezčích a zároveň nejobávanějších partií ženské postavy.Je mnoho způsobů jak dát zadečku správný tvar. Tady je pár rad:


Nehledejte zázračné cviky. Neexistujou. Žádné speciální cviky, pohyby, nebo speciální stroje vám nemohou nahradit účinek poctivých základních cviků.

Nepřeceňujte efektivnost různých lehkých cviků, jakými jsou unožování, zanožování v různých polohách, vykonávané ve velkém počtu opakování a bez zátěže.

Nepodceňujte stravování, které je pro pěkně stavěný zadek velmi důležité. A jaký tréninkový program je nejvhodnější, tady je pár typů.

Dřepy s činkou. Názor , že dřepy nepatří do tréninku žen je nesmysl. Právě poctivý hluboký dřep dává zadku pěkný klenutý vzhled.
Výpady s činkou. Jsou velmi účinné v boji proti povislému zadku.

Zanožování na kyvadlovém stroji vhodně doplňuje dva předchozí cviky. Jestliže nemáte k dispozici přístroj, můžete provádět zanožování.


Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com