fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Chystáte se hubnout?
Téměř každá žena má touhu udělat něco se svou postavou a zahájit nějaký druh diety.Následující rady vám pomohou správně začít a hlavně vydržet do úspěšného konce.


Stanovte si reálný cíl. Podívejte se na vaše rodiče, děti. Vaše stavba těla je do určité míry geneticky naprogramovaná. Jestliže máte ve svém příbuzenstvu někoho s obezitou, bude pro vás pravděpodobně těžké získat postavu modelky.

Nepokoušejte se zhubnout příliš mnoho a rychle. Jestliže vám jde o úbytek tuku a ne pouze vody, která se velmi rychle nabere nazpět- je optimální zhubnout 0,5 kg za týden a v žádné případě ne více jak 1 kg za týden.

Nepouštějte se do diety pod tlakem . Jestliže se snažíte zhubnout pod tlakem nějaké osoby či události, zpravidla nedosáhnete svůj cíl.

Nevynechávejte jídla. Je dokázané, že vynechávání jídla způsobuje snížení základního metabolismu, který představuje 60-75 % vašeho celkového energetického výdeje.
Nepočítejte kalorie, počítejte gramy tuků, protože nejsou kalorie jako kalorie. Kalorie příjmuté z tuků se v těle usadí mnohem rychleji než kalorie přijaté ze sacharidů či bílkovin.

Spojte dietu se cvičením, protože cvičení je stejně důležité jako dieta.

Udržujte si pozitivní přístup. Nechápejte hubnutí jako zlo, ale jako radost z toho že se dostáváte do formy.


Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com