fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Sport a pokožka
Sport přispívá k napínání pokožky, protože dohází k prokrvení. Sport ale přináší také některé rizika pro zdravě vypadající pokožku.Součástí sportu je i pot, přímé sluníčko nebo mráz. Ani sprcha po tréninku nemusí přispívat k dobrému vzhledu vaší pokožky. Pot a ucpané póry přispívají ke vzniku akné. Sluneční paprsky dráždí a pálí pokožku, způsobují její stárnutí. To samé platí o mrazu a větru. Sprcha po cvičení odstraňuje z pokožky ochranné vrstvi tuku a tím dochází k vysoušení. Co je tedy třeba dělat?


Po sprchování používejte krémy , které zabraňují vysušování neměly by být mastné , ale hydratující.

Při mytí používejte jemná mýdla. Pozor na parfémované mýdla.

Při sportování na sluníčku, používejte ochranné krémy. Naneste je alespoň 30 min před tréninkem.

Při mastném typu pleti používejte výhradně bavlněné oblečení a po tréninku si omyjte tváře.

Pozorujte vaši pokožku. Každá změna v okolí mateřského znaménka, by měl být impulsem k návštěvě doktora.

Barvení vlasů ať už doma nebo u kadeřníka, je vždy spojené s určitým rizikem. Nejednou dochází k chybám , které na kráse nepřidají.. Podstatné je vědět jak škody odstranit.

Mají vaše vlasy tón přecházející do oranžova nebo do zelena? Potom by vaše kadeřnice měla vědět, že modrá pomáhá proti oranžové a červená neutralizuje zelenou.

Které barvy působí přirozeně? Chcete-li dosáhnout aby vaše barva vlasů byla přirozená, měli byste vědět, že použitá barva by neměla být jak o dva odstíny odlišná.

Jsou vaše vlasy vysušené a lámavé. Příčinou může být příliš použitého zesvětlovače. První pomocí v takovém případě je použití zábalů a volba tmavšího odstínu vlasů.

Stříhání vlasů a jejich barvení jsou dvě úplně odlišné věci. Jestliže vás dokáže vaše kadeřnice dobře ostříhat, neznamená to, že vás dokáže stejně kvalitně obarvit. Vyhledávejte pouze odborníky.

Používejte pouze speciální barvy na barvení, nebo tónování vlasů. Tyto přípravky zabraňují vysušování a lámání vlasů.
Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com