fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Barvíte si vlasy?
Barvení vlasů ať už doma nebo u kadeřníka, je vždy spojené s určitým rizikem. Nejednou dochází k chybám , které na kráse nepřidají.. Podstatné je vědět jak škody odstranit:

Mají vaše vlasy tón přecházející do oranžova nebo do zelena? Potom by vaše kadeřnice měla vědět, že modrá pomáhá proti oranžové a červená neutralizuje zelenou.

Které barvy působí přirozeně? Chcete-li dosáhnout aby vaše barva vlasů byla přirozená, měli byste vědět, že použitá barva by neměla být jak o dva odstíny odlišná.

Jsou vaše vlasy vysušené a lámavé. Příčinou může být příliš použitého zesvětlovače. První pomocí v takovém případě je použití zábalů a volba tmavšího odstínu vlasů.

Stříhání vlasů a jejich barvení jsou dvě úplně odlišné věci. Jestliže vás dokáže vaše kadeřnice dobře ostříhat, neznamená to, že vás dokáže stejně kvalitně obarvit. Vyhledávejte pouze odborníky.

Používejte pouze speciální barvy na barvení, nebo tónování vlasů. Tyto přípravky zabraňují vysušování a lámání vlasů.
Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com